Nowości w serwisieZapoznaj się z naszą ofertąZapraszamy do sklepuInneO nas - Wczoraj, dziś, jutro...Dane teleadresowe firmy

II. Ubrania

Kombinezon roboczy może być wykonany z tkaniny jednobarwnej lub z estetycznymi dodatkami w innym kolorze. Rodzaj tkaniny bawełna lub elanobawełna o grubości 240g/m2 do 320g/m2. Wykroje przednie dla uzyskania swobody ruchów są szersze od tyłów. Rękawy wykończone mankietami zapinanymi na guziki lub napy. Całość zapinana na zamek. Możliwość wykonania nadruku.

 

[Rozmiar: 7091 bajtów]                                        [Rozmiar: 4565 bajtów]

Kombinezon przeciwpyłowy z kapturem wykonany z tkaniny bawełnianej przeznaczony jest do ochrony przed działaniem nietoksycznych pyłów mineralnych i roślinnych, przed ścierniwem oraz produktami powstałymi przy obróbce strumieniowo ściernej. Przeznaczony jest dla piaskarzy, śmieciarzy, pracowników hut i budów, czyli wszędzie tam, gdzie występuje znaczne zapylenie.

Posiada wzmocnienia w miejscach narażonych na szybkie przetarcie. Dostępny rozmiary S do XXL.

[Rozmiar: 4916 bajtów][Rozmiar: 3880 bajtów][Rozmiar: 4753 bajtów]

 

Kombinezon malarski  wykonany jest z lekkiego niepalnego materiału typ ,,Textil’’. Zapewnia ochronę przed cząstkami pyłu, ciecz, rozbryzgami chemikaliów. Posiada kaptur oraz ściągacze w pasie, przy rękawach i nogawkach. Zapinany na zamek. Przeznaczony jest do prac przy cemencie, substancjach chemicznych, malowaniu natryskowym, utylizacji odpadów, pracy z azbestem itp.

 

[Rozmiar: 3602 bajtów]                                  [Rozmiar: 3976 bajtów]