Nowości w serwisieZapoznaj się z naszą ofertąZapraszamy do sklepuInneO nas - Wczoraj, dziś, jutro...Dane teleadresowe firmy

II. Ubrania

Ubranie męskie niepalne dla spawacza wykonane jest z tkaniny bawełnianej impregnowanej niepalnie o grubości 300g/m2 do 360g/m2. ubranie składa się z bluzy i spodni w pas lub spodni ogrodniczek. Bluza u góry wykończona kołnierzem zapinana jest z przodu na guziki lub napy. W dolnej części bluzy wykonane są kieszenie z bocznym wejściem. Tył bluzy z karczkiem, przykrywającym otwory wentylacyjne na wysokości klatki piersiowej. Przód bluzy, karczek z tyłu bluzy i przednie części rękawów wykonane z dwóch warstw tkaniny.

Spodnie o długości do pasa lub ogrodniczki wyposażone w kieszenie wewnętrzne z pionowymi otworami w szwach bocznych. Przody spodni wzmocnione o dodatkowe warstwy tkaniny.

Ubranie spawalnicze wzmocnione skórą wykonane jest z tkaniny bawełnianej impregnowanej niepalnie, wykonane jest jak ubranie spawalnicze dwuczęściowe. Przód bluzy, karczek z tyłu bluzy, przednie części rękawów oraz przody spodni pokryte są dodatkowo dwoiną bydlęcą lub świńską, naszytą na w/w elementy ubrań.

 

[Rozmiar: 7091 bajtów][Rozmiar: 4766 bajtów][Rozmiar: 6450 bajtów]

Ubrania niepalne przeznaczone są dla spawaczy, szlifierzy i osób wykonujących zawody pokrewne.

Wyrób posiada kategorie II odzieży ochronnej oraz certyfikat Unii Europejskiej. Spełnia podstawowe parametry:

- rozprzestrzenianie się płomienia klasa ochrony A

- ciepło konwencyjne klasa ochrony BI

- promieniowanie cieplne klasa ochrony CI

- rozpryski stopionego metalu klasa ochrony EI

Ubrania robocze dwuczęściowe oferowane są wg projektów oraz życzeń klientów. Podstawowe modele odzieży wzbogacamy w dodatkowe elementy użytkowe i zdobnicze wyróżniające pracowników spośród innych zakładów. W celu wydłużenia okresu użytkowania ubrań proponujemy wzmocnienia na łokciach, kolanach i siedzeniu. Aby podnieść walory estetyczne łączymy w ubraniach różne kolory tkanin i nanosimy na nie nadruki firmowe; dzięki takiemu indywidualnemu podejściu do klienta pomagamy w tworzeniu wizualnej identyfikacji przedsiębiorstw.